پروفیل آلمینیوم, پروفیل لبه پله

ترمز پله دوبل تخت

لب پله دولبه تخت

ترمز پله دوبل تخت

ترمز پله دوبل تخت سرگیر  در واقع از خانواده سرگیرهای دوبل هستند و خواهان زیادی در عرضه ساختمان و دکوراتیو داراست.

تفاوت اصلی این ضد لغزش با سرگیر های دوبل فقط در لبه جلویی آن میباشد در مدل قبلی لبه جلویی به صورت کرو میباشد.

این مدل ترمز پله هشت سانت از قسمت جلویی پله را میپوشاند قسمت جلویی این ترمز پله به گونه ای است که باعث پوشش لبه پله  نیز میشود قسمت رویی این مدل از دو ردیف pvc شیاردار پوشیده میشود برای قسمت رویه و جلویی نوار شبتاب تعبیه شده است

ترمز پله چیست؟

هر ساله تعداد زیادی از افراد در اثر بی احتیاطی از پله سقوط می کنند. بنابراین باید به دنبال راهکاری بود تا این خطر را کاهش داد.به همین دلیل نیازمند کنترل پی در پی پله ها هستید. یکی از راهکارهایی که می توان در نظر گرفت این است که از ترمز پله استفاده کنید.

ترمز پله که به نام های ترمز پله ضد لغزش،ترمز پله فیک استپ و فکس استپ نیز شهرت دارد

خطرات ناشی از لیز خوردن به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست ولی میتوان با استفاده از ترمز پله یا همان ضد لغزش این خطرات را کاهش داد استفاده از ترمز پله ها علاوه بر جلوگیری از لیز خوردن و ایجاد اصطحکاک و فرسایش باعث بخشیدن جلوه ی زیبا و شکیل به پله و ساختمان میگردد

ساختار و روش نصب

این پی وی سی ها به صورت آچ دار و شیار دادر هستند که به راحتی باعث ایجاد اطحکاک میشوند.

اگر نگران رنگ بندی رویه این سرگیر پله هستید , خیالتان راحت PVC ها را میتوان در رنگ بندی مختلفی تولید کرد.

پس اگر رنگی مد نظرتان است میتوانید آن را سفارش دهید . مابین این دو نوار پی وی سی شبرنگی قرار دادر که باعث میشود لب پله دوبل تخت در شب نیز مشخص باشد و مرز پله ها مشخص کند .

ضد لغزش تخت مناسب محل هایی است که دارای تردد بالا هستند محل هایی مانند: بیمارستان ها, رستورانها, کافی شاپ, مجتمع ها مسکونی؛ ادارات و ….

استفاده از آلومینیومی 6063 به این دلیل است که در شرایط جوی مختلف کاملا مقاوم است و هیچ تغییری در ساختار آن ایجاد نمیشود .

روش ضد لغزش دوبل تخت همانند مدل دوبل است :

  1. نصب به وسیله چسب: ضد لغزش را میتوان به وسیله چسب پلی اورتان و آهن در محل مورد نظر نصب کرد این چسب ها ضد آب و بسیار مقاوم هستند .
  2. نصب به وسیله پیچ: اگر محدودیتی در سوراخ کردن زمین یا سنگ ندارید میتوانید به وسیله پیج یا چسب این سرگیر را در محل نصب کنید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *