کاشی و سرامیک, کفشور

قیمت کفشورخطی

قیمت کفشورخطی 

قیمت کفشورخطی به طول ان مربوط میباشد. و هر چقدر طول کفشور بلندتر شود قیمت هم اافزایش پیدا میکند  .اصولا قیمت کفشور پلاستیکی و نصف استیل و نصف المینیوم از کفشور تمام استیل کمتر میباشد،زیرا کفشور تمام استیل از ،استیل های 304 و 306 نگیر و ضد زنگ میباشد و روی قیمت تاثیر میگذارد.

سایز کفشور خطی تمام استیل

طول سایزهای کفشور خطی می تواند بسیار متنوع باشد.که به صورت دلخواه و مدنظر خریدار هم تولید میشود. کفشورهای خطی معمولا در سایزهای 30،60،80 وجود دارد و معمولا کفشور 60 سانتی خواهان بیشتری دارد و همهی ها را میتوان در ضخامت 1 میل و 1/5 میل سفارش داد.

 

در هنگام خرید کفشور خطی پیش از هر چیز باید به کاربردی که کفشور برایتان دارد دقت کنید. مثلا کفشور های 60 سانتی زا نمیتوان در کنار استخر و پارکینگ استفاده نمود چون حجم بالای اب را نمیتواند تخلیه کند. کفشورها دو نوع هستند شیبدار و ساده قیمت شیبدار بیشتر است زیرا سفارشی میباشد . که مدلهایی که به صورت سفارشی و متناسب با نیاز مشتری تولید می شوند، از قیمت بالاتری برخوردارند. به عنوان مثال ممکن است در یک پروژه نیاز به کفشور خطی طلایی رنگ باشد یا سایز خاصی از کفشورهای خطی مد نظر باشد که در سبد محصولات شرکت وجود نداشته ندارد. اما اگر میخواهید قیمت کف شور خطی ارزان تمام شود، بهتر است از مدلهای موجود، محصولی را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *