پروفیل خطی نوری, پروفیل دکوراتیو, نوار آلمینیوم

پروفیل

پروفیل آلمینیوم لبه گله

پروفیل

پروفیل کاربردهای زیادی در صنایع دکوراسیون و ساختمان دارد.این گروفیل هاا به انواع مختلف خطی ، کنج، نبشی و… تولید میشود و به رنگ متنوع به نوع درخواست مشتری تولید میشود.

در بین کاشی روی پله به عنوان سرعت گیر در در داخل کار و روی کار در دیوار و کف مورد استفاده قرار میگرد.

این نوار ها به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد و ضد خش  بودن آن  کاربردهای فراوانی دارد .

ویژگی های پروفیل 

1_از ویژگی های نوار پروفیل میتوان به تنوع اشکال  مربع و کرد و مستطیل اشاره کرد که میتوان در انواع مکان ها از انها استفاده کرد و شکل مکتن مورد نظر شمارا میگیرد.

2_از دیگر ویژگی این نوارها دارای رنگ بندی های متنوع و زیبا میباشد

3_از مهمترین ویژگی آن ها قوام بالای آنها در برابر زدگی و خوردگی میباشد

4_پروفیل‌های آلومینیومی ظریف و شکیل هستند و نصب آن‌ها آسان و سریع است. همچنین غیرقابل اشتعال می‌باشند و برای نصب در آشپزخانه‌ها گزینه امن و مناسبی به حساب می‌آیند. روی پنجره‌هایی که از جنس آلومینیوم هستند، می‌توان شیشه دوجداره یا چند جداره نصب کرد و با این کار، کاربری‌شان را به کاربری پنجره UPVC نزدیک کرد.

کاربرد پروفیل

 کاربرد آن در صنعت ساختمان سازی و صنایع میباشد. خرید و فروش این نوارها به شکل مربع و مستطیل در ابعاد کوچک صورت می گیرد. کاربرد عمدۀ آن ها را می توان در ساخت درب و پنجره های ساختمان، راه پله ها، نرده کشی ساختمان و غیره مشاهده نمود. علاوه بر آنکه کاربرد عمدۀ پروفیل های را می توان در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی مشاهده نمود چون دارای یک سری ویژگی های ظاهری جذاب و براق می باشند. جهت خرید انواع آن می توانید با کارشناسان فروش شرکت لئون پارت تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *