کفشور

کفشور ارزان

کفشور ارزان

کفشور ارزان

کفشور ارزان چیست؟

کفشورهای نقطه ای ارزان  رایج ترین نوع تخلیه دوش هستند که همه ما باید با آن آشنا باشیم. این یک کفشور کوچک است که معمولاً در مرکز کف دوش قرار می گیرد. کف باید از همه جهات به سمت این کفشور شیب دار باشد تا اطمینان حاصل شود که آب به اندازه کافی تخلیه می شود. اینها اغلب گرد هستند، اگرچه می‌توانید آنهایی را که رویه‌ی مربع دارند نیز تهیه کنید که احتمالاً با کاشی‌های مربعی مناسب‌تر هستند. کفشور های نقطه ای کوچک و ارزان هستند، اما همچنان کفشور زیادی برای هر دوش فراهم می کنند.

آشنایی با انواع کفشور

امروزه با پیشرفت و جدی شدن بحث دکوراسیون منازل ، کف شورها به غیر از وظیفه اصلیشان وظیفه زیبایی محیط را هم به‌عهده دارند بنا براین برای اینکه زهکشی مناسبی برای منزل انتخاب کنیم باید بدانیم که کفشور چیست و چه انواعی دارد. یکی از انواع کفشورها که در بحث زیبایی دکوراسیون حرف اول را می زند، کفشور سرامیک خور می باشد

چند نکته در مورد خرید انواع آن

  1. حتما در زمان انتخاب انواع کفشور به طرح و نقش آن دقت کنید که حتما با منزل شما و حیاط و… جور باشد  چرا که این وسیله شاید بی ارزش و کوچک میتواند تاثیر زیادی در زیبایی منزل داشته باشد.
  2. اگر در حیاط منزلتان یا در مکان هایی که با آفتاب مستقیم سر و کار دارند، می‌خواهید کفشور نصب کنید از انواع پلاستیکی آن استفاده نکنید چرا که کف شور حیاط پلاستیکی در مدت کوتاهی توسط آفتاب کیفیت و متریال و سختی خود را از دست می دهند.
  3. اگر لوله فاضلاب منزل شما گرفت و آب از کفشور منزل شما بالا زد و شما مجبور به فنر زدن لوله شدید 

مزایای کفشورهای استیل

  • جلوگیری از ورود بوی نامطبوع در هنگام تخلیه خود عامل مهمی برای استفاده از سوپاپ دار می‌باشد.
  • جلوگیری از ورود سوسک و حشرات موذی: چرا که این سوپاپها از سمت بالا باز می‌شوند و به هیچ عنوان دیگر سوسک ها و… راهی برای ورود به فضای داخل ساختمان را ندارند.

قیمت پایین آنها دلیل بر خوب بودن ان نیست و دارای کیفیت پایین میباشد و هیچ گارانتی ندارند برای سلامت آن.

و حتی برعکس آن هرچه قیمت بالاتر باشد دلالت بر کیفیت خوب و گارانتبی نمیباشد برای خرید مناسب و با گارانتی اید به رویه استیل آن دقت کنید که استیل 304 نگیر باشد.

شرکت لئون پارت با مناسب ترین قیمت و گارانتی 5 ساله این تضمین را میکند که تمام استیل باشد و نگیر و با بهترین قیمت و د کوتاه ترین زمان برای شما ارسال کند.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *