کفشور, گاتر

کفشور دوطرفه

کفشور دوطرفه

کفشور دوطرفه چیست و چگونه کار میکند

کفشور دوطرفه نوعی کفشور هستند که یه سمت آن تمام استیل میباشد و طرف دیگر آن سرامیکخور میباشد.

این مدل کفشورها مناسب انواع محیط ها میباشد و با تمامی قسمت ها ست میشود ومتناسب انواع سلیقه ها میباشد این کفشورها متناسب اشخاصی میباشد که زود به زود دکوراسیون خود را تغییر میدهند.یک سمت آن تمام استیل بوده و به سلیقه خود مشتری با طرح دلخواه ساخته میشود و مدل کاشی خو و یا سنگ خور آن متناسب با کف ست میشود و مخفی میشود .

این مدل کفشورهارا فقط شرکت لئون پارت تولید میکند و تولید داخلی میباشد و سمت مشبک آن تماما به سلیقه خود خریدار طراحی و تغییر میکند.

ویژگی های کفشور دوطرفه نسبت به کفشور معمولی

 1. نصب آسان آنها
 2. تنوع در مدل مشبک
 3. تولید در رنگ های متنوع
 4. ست با انواع محیط های مورد نیاز
 5. ضد زنگ و خش
 6. تمام استیل 304 نگیر
 7. جلوگیری از وروذ حشرات و بو نامطبوع
 8. جابه جایی راحت
 9. قیمت مناسب

 

کفشور خطی تمام استیل چیست

این کفشورها کاملا از جنس استیل نگیر هستند . کانال کفشور که در زیر کف حمام نصب می شود و رویه کفشور خطی که نقش پوشش کانال و زیبایی و هم سطح سازی با کف سرویس بهداشتی را دارند .

این مدل بهترین نوعکفشور خطی جهت استفاده در سرویس های بهداشتی است.

کفشور خطی کاشی خور چیست

به این مدل کفشورها،کفشور نامرئی نیز میگویند . رویه کفشور به صورت ناودان چهارطرفه  ساخته شده که می بایست از سرامیک بکار رفته در کف سرویس بهداشتی بریده شود و داخل رویه کفشور با چسب چسبانده شود . ظاهر بسیار زیبایی به شما می دهد ولی برش سرامیک داخل رویه توسط یک نصاب مجرب کاشی کار می بایست انجام گیرد.

چند نکته در مورد خرید انواع کفشور

 1. حتما در زمان انتخاب انواع کفشور به طرح و نقش آن دقت کنید که حتما با منزل شما و حیاط و… جور باشد
 2. اینکه حتما با توجه به میزان آبریز هر مکانی ازانواع کفشور مناسب همان مکان استفاده کنید مثلا در جاهایی مثل استخر ها و حیاط های بزرگ از کفشور خطی استفاده نمایید.
 3. اگر در حیاط منزلتان یا در مکان هایی که با آفتاب مستقیم سر و کار دارند، می‌خواهید کفشور نصب کنید از انواع پلاستیکی آن استفاده نکنید چرا که کف شور حیاط پلاستیکی در مدت کوتاهی توسط آفتاب کیفیت و متریال و سختی خود را از دست می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *