تایل

بین کابینتی

بین کابینتی

برای پوشش بین کابینتی و دیوار آشپزخانه ، گزینه های زیادی پیش رو قرار دارد که بر اساس بودجه ی در نظر گرفته شده ، سلیقه ی شخصی و نیاز محیط باید انتخاب و اجرا شود. متریال هایی که میتوان برای دیوارپوش آشپزخانه و بین کابینت استفاده کرد عبارتند از: کاشی و سرامیک ؛ اسلب سنگ طبیعی و مصنوعی (ماربل شیت pvc) ؛ پانل پی وی سی ؛ آجر داخلی ؛ تایل بتنی ساده و سه بعدی

 همراه ما باشید تا هر آنچه که نیاز است در مورد بین کابینتی بدانید را بدست آورید…

کاشی و سرامیک بین کابینتی

از جمله محصولات  شناخته شده برای پوشش دیوار آشپزخانه و بین کابینتی کاشی و سرامیک میباشد. تنوع طرح و رنگ و همچنین جنس در این متریال بسیار بالا بوده که گاهی این تنوع سبب دردسر میشود. چراکه انتخاب جنس و طرح مناسب بین کابینتی سرامیکی نیازمند تخصص و آگاهی بالایی به نسبت این محصول میباشد.

بصورت کلی کاشی و سرامیک از نظر کیفیت به چندین طبقه تقسیم بندی میشود که بهترین آن سرامیک های پرسلان میباشد، که از نظر هزینه نیز به نسبت سایر محصولات در درجه ی بالاتری نیز قرار دارد.

 سنگ طبیعی و مصنوعی

محصولی دیگر که از نظر ظاهر دقیقا همچون اسلب های طبیعی است، دیوارپوش سنگ مصنوعی که با عنوان ماربل شیت شناخته میشود، میباشد. ورق های pvc طرح سنگ ، جایگزینی اقتصادی برای سنگ های طبیعی محسوب میشود ، که از نظر طرح و رنگ نیز تنوع بالایی دارد. علاوه بر قیمت پایین دیوارپوش پی وی سی سنگ مصنوعی ، نصب بسیار سریع و آسان ، وزن پایین ، و قابلیت اجرا بر روی کاشی و سرامیک های قدیمی بدون نیاز به بنایی و تخریب از ویژگی های مثبت این متریال به شمار میرود.

ورق های ماربل شیت ، علاوه بر طرح های سنگ ، بصورت تک رنگ و ساده نیز تولید میشود. که این مدل از ماربل شیت ، جایگزینی بسیار مناسب از نظر جنس و قیمت در برابر شیشه های بین کابینتی محسوب میگردد.

 پی وی سی

ارزانترین و اقتصادی ترین گزینه برای بین کابینت آشپزخانه ، پانل های پی وی سی است. پانل دیواری pvc ، که بصورت شاخه هایی به ابعاد عرض 20 ، 25 سانت در طول 6 ، 3 متر تولید میشود، به دو صورت ساده و ضدضربه قابلیت دسترسی دارد. در برابر حرارت تا 85 درجه ی سانتیگراد مقاومت داشته ، و برای اجرا بر روی دیوارهای گچی بدون نیاز به زیر سازی و اجرا بر روی بین کابینتی های قدیمی نیاز به زیر سازی با پروفیل آلومینیومی یا چوب دارد.

بین کابینتی آجری

آجر یکی از محصولات جدیدی است که در طراحی و دکوراسیون داخلی  مد شده است.

دیوارپوش های آجری ، دقیقا ابعاد و جنسی همانند آجر واقعی داشته با این تفاوت که ضخامت آن حدود 1 الی 2 سانتی متر میباشد. برای اجرا در محیطی همچون آشپزخانه نیاز است تا یک لایه نانو بر روی آن بعد نصب اجرا شود، تا در صورت نشستن چربی و … بتوان براحتی شسته و تمییز نمی شود.

تایل بتنی ساده و سه بعدی

تایل بتنی اکسپوز تولید میشود، از گزینه های مناسب بین کابینتی و آشپزخانه برای محیط های جدید محسوب میشود.

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که طرفدار دکوراسیون داخلی به سبک اکسپوز ، یا مینیمال و مدرن هستید ، اجرای تایل های بتنی ساده برای این منظور بسیار مناسب میباشد.

تایل های بتنی سه بعدی ، که از نظر طرح بسیار متنوع بوده نیز محصولی مناسب برای تمامی سبک های دکوراسیون داخلی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *