کفشور

کفشور خطی سفارشی

کفشور خطی سفارشی

یکی از خدمات مهم و بسیار کاربردی شرکت لئون پارس ساخت کفشور خطی سفارشی براساس سایز و مدل مورد علاقه مشتری است. در این مقاله درباره این خدمات شرح داده ایم. پس با ما همراه باشید.

امروزه در هنگام خرید کاشی و سرامیک همانند قدیم فقط با چند مدل سایز ۲۰*۲۰ و یا ۳۰*۳۰ جهت کف سرویس بهداشتی، حمام و یا آشپزخانه مواجه نمیشید و با توجه به طرحهای سنگ و یا اسلبهای سایز بزرگ می توانید انواع انها را با خیال راحت انتخاب کنید. با توجه به این نوع انتخاب و محل قرارگیری خروجی آب و یا مقدار فضایی که برای استفاده دارید می توانید برای سفارش کفشور خطی اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید: کفشور دوطرفه

مزیت سایز بزرگ کفشور

  • سایز بزرگ کاشی یا سنگ بسیار زیباتر
  • بند کمتر
  • حق انتخاب بیشتر
  • ست کردن کف و دیوار از همان مدل کاشی یا سنگ
  • و  انواع مزیتهای دیگر….

بیشتر بخوانید: تولیدکننده کفشورخطی

دلیل استفاده از کفشور خطی سفارشی

شما مجبور بودید برای خروجی فاضلاب و شیب بندی طبق ابعاد سرویس بهداشتی و یا حمام از سرامیک سایز کوچک جهت شیب بندی بهتر و هدایت آب به سمت فاضلاب استفاده کنید. ولی امروزه با استفاده از کفشور خطی سفارشی یا نرمال (خروجی فاضلاب وسط) مشکلی ندارید و به راحتی می‌توانید انواع سرامیک و سنگ کف با طرح متفاوت استفاده کنید.

نحوه نصب کفشور سفارشی استیل

شما کافیست تا در وسط یا انتهای سرویس به اندازه عرض سرامیک یا سنگ خود و یا در عرض یا طول سرویس یک کفشور خطی سفارشی یا نرمال قرار دهید و با یک زاویه ۱ یا ۲ درجه به سمت لوله فاضلاب هدایت شود.

تفاوت انواع کفشور خطی

  • ضخامت ورق استیل استفاده شده کفشور لئون پارس پایه های کفشور یکی از بزرگترین تفاوت های کفشور خطی با دیگر برند ها می باشد.
  • اگر ضخامت ورق نازک باشد امکان شکسته شدن کاشی داخل آن وجود دارد
  • اگر از پایه های پلاستیکی و یا هر قطعه پلاستیکی یا جدا شونده استفاده شود امکان گم شدن و یا شکستن آن وجود دارد.

بیشتر بخوانید: کفشور خطی یا شاوردین

سیفون یا بوگیر کفشور

کفشور های لئون پارس دارای سیفون می باشد جهت جلوگیری از ورود حشرات انواع موجودات زنده و بالا آمدن بوی نا مطبوع فاضلاب ر فرایند تولید سیفون از هیچ گونه فنر یا سیستم مکانیکی استفاده نشده که بعد از مدتی خروجی آب دچار مشکل و گرفتگی نشود

برای مشاهده نمونه کارهای کفشور خطی سفارشی به اینستاگرام ما سربزنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *