کفشور, گاتر

کفشور مخفی

کفشور مخفی چیست و چه کاربردی دارد؟ مزایای استفاده از کفشورهای مخفی چیست؟ دز این مقاله درباره کاربرد کفشور مخفی و مزایای استفاده از آن توضیح داده‌ایم. با ما همراه باشید.

کفشورهای مخفی همان کفشور سرامیک خور می‌باشند و به این منظور که با سطح شما یکسان شده و معلوم نمیباشد به آنها کفشور مخفی هم می‌گویند.

 

بیشتر بخوانید: انواع کفشور خطی استیل

 

کفشور مخفی با فولاد ضد زنگ 304 16 گیج ساخته شده است. این نوع کفشور قابلیت نصب و تست سیل در همان روز را دارد. دیوار به دیوار و هموار شدن دقیق با نصب دیوار را تضمین می کند. با حاشیه یا بدون مانع (بدون محدودیت) موجود است. کفشورها مخفی شامل تخلیه خطی یا مرکزی است. اندازه استاندارد: 30 “x60″، سفارشی در دسترس (حداقل تعداد 10). کفشورها در چندین سبک و پرداخت موجود هستند.

مزایای استفاده از کفشور خطی مخفی

  • جلوگیری از ورود بوی نامطبوع در هنگام تخلیه خود عامل مهمی برای استفاده از کفشور سوپاپ دار می‌باشد.
  • جلوگیری از ورود سوسک و حشرات موذی: چرا که این سوپاپها از سمت بالا باز می‌شوند و به هیچ عنوان دیگر سوسک ها و… راهی برای ورود به فضای داخل ساختمان را ندارند.

 

بیشتر بخوانید: کفشورخطی طلایی

 

کفشور خطی مخفی از جنس استیل ساخته شده و در فضایی که کفشور خطی در آن نصب خواهد شد آب گرم و مواد شوینده اسیدی ریخته می شود. از این رو بهتر است که از جنسی انتخاب شود که دچار پوسیدگی نشود و در برابر شوینده های اسیدی مقاومت بسیار خوبی داشته باشد. پس برای خرید کفشور خطی مخفی دقت کنید که جنس آن تمام استیل باشد.

کاربرد کفشور مخفی

تجهیزات مذکور با توجه به تنوع بسیار بالایی که دارند، از کاربرد متفاوت نیز برخوردار هستند و شما می توانید با توجه به همین کاربردها، بهترین مدل از این محصولات را در سبد خرید خود قرار دهید.

  • جهت استفاده در سطوحی که می خواهیم آب را تا دریچه فاضلاب هدایت کنیم.
  • مناسب برای کارواش ها
  • جهت استفاده در پارکینگ ها
  • مناسب برای استفاده در تراس و بالکن ها
  • مناسب برای استفاده در سرویس های بهداشتی و حمام
  • مناسب برای فروشگاه ها و سالن های آرایشی و پیرایشی

 

بیشتر بخوانید: کفشور خطی استیل

 

امیدواریم از خواندن این مقاله رضایت داشته باشید. در ادامه نظرت خود را برای ما قرار دهید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *