پروفیل آلمینیوم, پروفیل خطی نوری

نورخطی و نورپردازی دررستوران

نورخطی و نورپردازی دررستوران

نورخطی و نورپردازی دررستوران

رستوران و نورخطی چه ارتباطی دارند؟
نورخطی و نورپردازی دررستوران خیلی مهم میباشد. هر قدر خلاقانه تر و زیبا تر دکوراسیون خود را بچینید میتوانید جلب توجه بیشتری داشته باشید. رستوران ها  و نور خطی ها ارتباطی با یکدیگر ارتباط مستقیمی دارند. یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عامل در طراحی دکوراسیون نورپردازی آن است . همه این مدل های نور پردازی تاثیر بسیار بالایی در دکوراسیون دارد حالا نحوه اجرا هر کدام از این روش ها تاثیر بسیاز زیادی دارد.
نور خطی ها در نورپردازی این دکوراسیون ها بسیار کار آمد هستند و تمام روش های نور پردازی را میتوان با آن اجرا کرد.

به کمک مدل های آویز میتوان انواع مدل های لوستری  به شکل های هندسی در اورد. ال ای دی های استفاده در این نور خطی ها میتواند به رنگ سفید یا زرد باشد اما شما میتوانید از رنگ های متنوع استفاده کنید.
در مدل های توکار معمولا درهر مکانی را که بخواهید میتوانید نور پردازی کنید حتی کف زمین و دیوار ها
مدل های روکار را نیز قابلیت استفاده در فضاهایی که امکان نصب به صورت آویز یا توکار نیست وجود دارد پروفیل های این نور خطی ها نیز زیبایی بسیار خوبی دارد و باعث جذابیت آن میشود.

نوردهی نور خطی دررستوران ها

نوردهی نور خطی دررستوران ها  نورپردازی زیادی به فضای شما میدهد و فضای ما را  روشن میکند و قسمتی قصد داشته باشید که تاریک تر تز حد معمول باشد اما باید پخش شوندگی نور در این محل ها به خوبی رعایت شود.
برای میزان شدت نور شما دو گزینه در اختیار دارید یا از نور خطی با عرض های متفاوت استفاده کنید یا میزان ال ای دی داخل آن ها را کاهش دهید.
اما در مورد پخش شوندگی نور اینطور بگوییم که در نور خطی ها قسمتی وجود دارد به نام دفیوزر که ابتدا نور از آن عبور کرده و آن شدت. نور را خنثی میکند و باعث پخش شدن نور میشود به شکلی که نه چشم را اذیت میکند و نه باعث تغییر رنگ نور میشود.
اگر به دنبال راهی برای نورپردازی در  رستوران ها میگردید یکی از بهترین گزینه ها استفاده از نور خطی ها میباشد. ارائه نور بسیار مناسب و تکنولوژی به روز و طراحی های مدرن به راحتی پاسخگو به نیاز شما خواهد بود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *