کفشور, گاتر

کفشور دوطرفه

کفشور دوطرفه چیست و چگونه کار می‌کند؟ در این مقاله می‌خواهیم درباره این سوال توضیحاتی را ارائه دهیم. شرگت لئون پارت در محصولات خود این نوع کغشور را با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت تولید و به بازار عرضه کرده است. با ما همراه باشید.

 

کفشور دوطرفه چیست؟

کفشور دو طرفه نوعی کفشور هستند که یه سمت آن تمام استیل می2باشد و طرف دیگر آن سرامیک خور می‌باشد. این مدل کفشورها مناسب انواع محیط‌ها می‌باشد و با تمامی قسمت‌ها ست می‌شود و متناسب انواع سلیقه‌ها می‌باشد. این کفشورها متناسب اشخاصی می‌باشد که زود به زود دکوراسیون خود را تغییر می‌دهند. یک سمت آن تمام استیل بوده و به سلیقه خود مشتری با طرح دلخواه طراحی و ساخته می‌شود و مدل کاشی خور و یا سنگ خور آن متناسب با کف مکان مورد استفاده ست می‌شود و مخفی می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: کفشور خطی دو حالته

 

این مدل کفشورها را فقط شرکت لئون پارس تولید می‌کند و تولید داخلی می‌باشد و سمت مشبک آن تماما به سلیقه خود خریدار طراحی و تغییر می‌کند.

 

ویژگی های کفشور دوطرفه نسبت به کفشور معمولی

 1. نصب آسان آن ها
 2. تنوع در مدل مشبک
 3. تولید در رنگ های متنوع
 4. ست با انواع محیط های مورد نیاز
 5. ضد زنگ و خش
 6. تمام استیل 304 نگیر
 7. جلوگیری از ورود حشرات و بو نامطبوع
 8. جابه جایی راحت
 9. قیمت مناسب

 

کفشور خطی تمام استیل چیست؟

این کفشورها کاملا از جنس استیل نگیر هستند. کانال کفشور که در زیر کف حمام نصب می‌شود و رویه کفشور خطی که نقش پوشش کانال و زیبایی و هم سطح سازی با کف سرویس بهداشتی را دارند. این مدل بهترین نوع کفشور خطی جهت استفاده در سرویس‌های بهداشتی است.

 

کفشور خطی جدید

کفشور خطی جدید

کفشور خطی کاشی خور چیست

به این مدل کفشورها، کفشور نامرئی نیز می‌گویند. رویه کفشور به صورت ناودان چهار طرفه ساخته شده که می‌بایست از سرامیک به کار رفته در کف سرویس بهداشتی بریده شود و داخل رویه کفشور با چسب چسبانده شود. ظاهر بسیار زیبایی به شما می‌دهد ولی برش سرامیک داخل رویه توسط یک نصاب مجرب کاشی کار می‌بایست انجام گیرد.

 

 

چند نکته در مورد خرید انواع کفشور دوطرفه

 1. حتما در زمان انتخاب انواع کفشور به طرح و نقش آن دقت کنید که حتما با منزل شما و حیاط و… جور باشد.
 2. اینکه حتما با توجه به میزان آبریز هر مکانی از انواع کفشور مناسب همان مکان استفاده کنید مثلا در جاهایی مثل استخرها و حیاط‌های بزرگ از کفشور خطی استفاده نمایید.
 3. اگر در حیاط منزلتان یا در مکان‌هایی که با آفتاب مستقیم سر و کار دارند، می‌خواهید کفشور نصب کنید از انواع پلاستیکی آن استفاده نکنید چرا که کف شور حیاط پلاستیکی در مدت کوتاهی توسط آفتاب کیفیت و متریال و سختی خود را از دست می‌دهند.

 

بیشتر بخوانید: مزایای کفشور استیل

 

امیدواریم از خواندن این مقاله رضایت داشته باشید. در ادامه نظرات خو را برای ما قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *